Стрейч плівка – що роблять з відходів

Відповідно до наявної класифікації, стрейч плівку можна віднести до матеріалів з відносно низьким 4 рівнем небезпеки. Якщо порівнювати її з поліетиленовими пакетами, які будуть під забороною в торгових точках нашої країни вже з 2022 року, то вона більш екологічна (розкладається всього за 3 роки).

Если вы желаете утилизировать подобный материал, лучше всего его сдать в специализированные компании, которые занимаются переработкой вторсырья. Следует понимать, что утилизация пленки может быть весьма опасной и дорогостоящей, поэтому для этого применяют специальное оборудование и особые технологические процессы.

Сдавая стрейч пленку в пункты приема «cleanworld.in.ua», вы не только заботитесь об экологии, но и даете вторсырью «новую жизнь». В каких же отраслях и сферах востребованы материалы из подобных отходов?

Вторинна упаковка з плівки та вироби з пластику

Слід розуміти, що відходи стрейч плівки, які потрапляють в пункти прийому вторсировини, в подальшому вже не можуть бути використані після переробки в роботі з продуктами харчування, наприклад, або в косметичній і медичній галузі.
Проте, вони володіють необхідними робочими параметрами для використання в різних промислових галузях. Тут перероблена плівка може використовуватися або в якості добавки в складі інших матеріалів із пластику, або в якості звичайної вторинної упаковки.

Що роблять з переробленої плівки? Варіантів безліч:

 • стандартна упаковка для промислової продукції;
 • термозбіжна упаковка;
 • мішки з поліетилену сміттєві;
 • об’ємна тара з поліетилену;
 • робочі рукавички і багато іншого.

Саме перероблене Вторсировину на основі стрейч плівки дозволяє нам придбати в будь-якому господарському магазині необхідні товари за найдоступнішою вартості. Поліетиленові баки, пластикові тази, рукавички для роботи в саду, відра з пластика – це лише мала частина продукції, яка залишається затребуваною у покупців.

Інші варіанти використання

Де ще затребуване перероблене сировину з стрейч плівки? Можна згадати кілька основних напрямки:

 • Харчова промисловість.

Якщо плівка надходить в чистому вигляді (відходи від діяльності складу, наприклад), вона цілком може використовуватися після переробки в галузях харчової промисловості. З неї роблять стандартну харчову плівку, виробляють внутрішні шари тетрапаків, виготовляють упаковку для пастеризованого молока. Також перероблену сировину використовують при виробництві одноразових харчових контейнерів, тари нестандартного об’єму, кришок із пластику.

 • Пластикова штампування.

Під час екструзійних процесів отримують розплавлений поліетилен, який поміщають у форми і охолоджують, отримуючи на виході продукцію найскладнішої конфігурації.

 • Поліетиленові труби.

Один з найбільш затребуваних на ринку продуктів, який має найширший спектр застосування. Поліетиленові труби відрізняє висока міцність, стійкість до зовнішнього впливу, легка вага, доступна вартість. Їх легко монтувати і демонтувати в різних системах, починаючи від автополиву саду і городу і закінчуючи каналізацією.

 • Будматеріал.

Гранули, отримані після переробки стрейч плівки, є важливою добавкою для затребуваних будівельних сумішей. Їх використовують також при виготовленні віконних профілів з металопластику, при виробництві «гумової» тротуарної плитки, композитної терасної дошки, матеріалів для ізоляції та герметизації.

 • Система водостоків.

Пластикові водостоки і відливи – це доступна альтернатива продукції з металу. Конструкції з пластика простіше монтувати, вони не схильні до дії корозії і відрізняються мінімальною вагою.

 • Елементи декору.

Перероблене сировину з плівки затребуване у виробництві садового декору (арки, огорожі, садові фігури). Крім того, з нього часто виробляють садові меблі, яка відрізняється легкістю і стійкістю до будь-якого атмосферного впливу.
Квіткові горщики, вази і кашпо, сувенірна продукція, дитячі іграшки, наповнювачі для подушок – можливостей застосування переробленої вторинної сировини на основі плівки безліч. При цьому подібна продукція відрізняється міцністю, легкістю і довговічністю.

Резюме

Перероблена Вторсировина на основі стрейч плівки — це відмінний спосіб зменшити кількість відходів, що чинять негативний вплив на навколишнє середовище. Важливо розуміти, що переробка плівки змінює її властивості лише в незначній мірі. Завдяки цьому, нові матеріали залишаються міцними, естетичними і функціональними.

В даний час в світі майже половина поліетиленової упаковки виробляється з вторинної сировини, що доводить її чудові властивості. Перероблені продукти-відмінний вибір для компаній, які хочуть підкреслити свою турботу про навколишнє середовище і прихильність соціальним проблемам.

Завдяки доступній ціні, нові вироби дозволяють вам серйозно заощадити і отримати максимальний функціонал за адекватні гроші. Екологічна перероблена плівка менш прозора, ніж плівка з первинного матеріалу, але має аналогічний рівень гнучкості і хорошу зварюваність. Всі ці властивості роблять її ідеальною для захисту від псування і забруднення всіх видів продукції.
Вторинна упаковка і вироби на основі переробленого грануляту стрейч плівки можуть бути пофарбовані в будь-який колір. На них можна надрукувати будь-яку рекламу для вашого бізнесу або інформацію про товар. Плівка регранулята найчастіше використовується для виробництва колективної і зовнішньої упаковки, а також рекламних мішків і кур’єрських конвертів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *