Чи можна здати старий електродвигун в пунктах прийому вторсировини 

Давно відомо, що продаж старих акумуляторів або кольорових металів в пунктах прийому вторинної сировини дозволяє трохи поповнити домашній бюджет. Здаючи використані відходи на подібні пункти, ви також можете позбутися від непотрібного мотлоху і сміття, звільнивши більше корисного простору.

У той час як Продаж звичайного чорного або кольорового брухту, такого як кабелі, алюмінієві профілі, стрижні або листи, є звичайним явищем, багато клієнтів задаються питанням, чи прийме пункт вторсировини від них більш складні конструкції, такі як електродвигуни, наприклад.

Чи можна продати двигун і чому вам варто це зробити

Електродвигуни, ротори та інші види приводних агрегатів знаходять найширше застосування в конструкції побутових, комерційних і промислових машин і пристроїв, а також різноманітних транспортних засобів.

Скрізь, де джерело живлення дозволяє досягти необхідної ефективності пристрою, Цей тип двигунів може бути встановлений в системі приводу. Окремі види і типи електродвигунів мають різноманітну конструкцію, відрізняються використовуваними матеріалами і багатьма параметрами, такими як:

 • потужність;
 • поточна напруга, необхідна для запуску та роботи двигуна;
 • ККД приводу;
 • кількість оборотів в одиницю часу;
 • розміри і вага;
 • технологія виробництва і так далі.

Так як же сьогодні йдуть справи з прийманням старих і вже непотрібних або неефективних електродвигунів? Новини, в основному, хороші: практично будь-який електродвигун поділить переробці і рециклінгу, тому його з радістю у вас приймуть більшість пунктів прийому вторсировини за ціною від 15-20 гривень за кілограм брухту.

Ви можете здати в скупку Двигун електричний, незалежно від його технічного стану. Двигун не обов’язково повинен бути в робочому стані або навіть повністю укомплектованим. Звичайно, можливі вагові та матеріальні втрати позначаться на кінцевій ціні виробу, але, маючи непотрібний електропривод, можна легко позбутися від нього на легальному звалищі, отримавши за це гроші.

Як оцінюються електричні двигуни?

Звичайно, оцінка цього виду відходів буде окремим питанням. Все через складну конструкцію електродвигуна, який крім металевого алюмінієвого корпусу має ще й такі елементи, як:

 • статор;
 • ротор;
 • щітка;
 • обмотка;
 • вал;
 • магніт;
 • кабелю і так далі.

Крім найбільш типових металевих деталей, в конструкцію окремих моделей можуть входити і елементи з інших матеріалів – пластика, гуми та інших. Тоді слід враховувати, що ціна буде усередненою з урахуванням будь-яких неметалевих елементів.

Протягом багатьох років ціни на електродвигуни варіювалися в залежності від регіону країни, конкретного міста, а іноді навіть району. Все це унеможливлює визначення єдиної ціни на весь цей вид відходів. Також слід враховувати той факт, що ціна також визначається видами матеріалів, з яких виготовлений корпус двигуна і весь приводний вузол.

Центральна частина України і Київ зокрема – це регіони, які характеризується сприятливими середніми цінами в порівнянні з іншими областями країни. Тому, якщо у вас в гаражі завалявся електродвигун від старої пральної машини, газонокосарки або будь-якого іншого пристрою, Принесіть його в пункт прийому і перевірте, яку ціну вам запропонують в скупці.

Зверніть увагу, що в разі великогабаритних приводів, вага яких перевищує кілька сотень кілограмів, компанія-скупник, як правило, забезпечує збір, навантаження, транспортування і вивантаження брухту власним транспортом.

Найцінніша частина електродвигуна

Одним з вторинних сировинних матеріалів, що користуються найбільшим попитом протягом багатьох років, є мідь. Це хороша новина для тих, хто збирається здати в переробку старі електродвигуни. Саме мідні компоненти обмотки є найціннішою їх частиною, причому цінність визначається високим ступенем чистоти міді.

Чому мідь їх електродвигунів настільки затребувана? Цей кольоровий метал використовується у великих масштабах в опалювальній, електротехнічній, автомобільній або енергетичній промисловості, завдяки своїм фізичним і хімічним параметрам.

Головною перевагою цього матеріалу є дуже високий ступінь провідності – це стосується як тепла, так і електрики. З цієї причини мідь масово використовується для виробництва кабелів і проводів, а також труб, систем опалення, охолодження та кондиціонування.

До інших властивостей, що визначає світову популярність цієї сировини, відносяться:

 • висока стійкість до корозії;
 • стійкість до екстремальних температурних режимів;
 • пластичність і легкість формування;
 • простота підключення;
 • висока здатність до утворення сплавів;
 • стійкість до мікробів.

Настільки широкий спектр переваг міді впливає на ряд її застосувань. Цей метал, настільки бажаний для кожної точки скупки металобрухту, зазвичай використовується, наприклад, у виробництві електродвигунів. При цьому мідь необхідна не тільки для виробництва кабелів і проводів, але і для електромагнітів, трансформаторів і багатьох інших пристроїв.

Вартість переробленої міді

Серед усього вторинної сировини мідь відноситься до тих металів, які можна багаторазово переробляти практично без втрати властивостей. З точки зору промисловості це надзвичайно важливо, оскільки істотних відмінностей між сировиною, отриманою з руди, і вторинною міддю немає.

Для інвесторів, які бажають продати мідний брухт, це теж дуже хороша новина, адже переробка сировини набагато безпечніше для навколишнього середовища і дешевше, ніж його видобуток. Переробка не тільки приносить гроші, але і допомагає зменшити масштаби експлуатації світових ресурсів, які не безмежні.

Де здати електродвигун

У вас є старі кабелі, мідні радіатори, труби або електричні двигуни? Позбавтеся від них і перевірте, скільки ви можете заробити завдяки угоді на легальному пункті прийому вторсировини в Києві! Зв’яжіться з нами і замовте вивезення сировини при великому обсязі і вазі.

Надаємо власний транспорт і навантаження, привабливу цінову політику і одні з кращих тарифів в місті. Ми приймаємо не тільки всі метали, але і вторинну сировину, таке як макулатура, скло, пластик.

Ми пропонуємо оренду контейнерів, вивезення щебеню та відходів ремонту, а також багато інших додаткових послуг. Продаючи нам електродвигуни, ви можете бути впевнені, що ми переробимо їх законним і екологічно безпечним способом.

Чи можна продати електродвигун на звалищі?

Звичайно, ніщо не заважає вам законно і зручно позбутися від старого електродвигуна, здавши його в професійний пункт прийому. Наша компанія охоплює Познань, Пшезмерово та інші сусідні міста та селища, збираючи брухт та кольорові метали у своїх клієнтів протягом багатьох років. Якщо ви хочете позбутися від застарілих приводів, деталей електродвигунів або будь-якого іншого брухту з вашої власності або компанії, зв’яжіться з нами сьогодні!